Schrijf uzelf in
voor de
Training
Selecteer een datum om je in te schrijven voor de plenaire sessie van de training. Via het aanmeldformulier kun je selecteren of je interesse hebt in de aanvullende on-the-job training.


Herken fysieke risico’s
Stimuleer gezond werkgedrag
Praktisch toepassen op de werkvloer
Als organisatie wilt u fysieke overbelasting en verzuim voorkomen. Een goed opgeleide Ergocoach fysieke belasting speelt hierin een centrale rol. Deze medewerker signaleert risicovolle situaties, adviseert collega’s en stimuleert gezond werkgedrag. Met onze Training Ergocoach Fysieke Belasting zorgen we ervoor dat uw ergocoach in korte tijd de juiste kennis en vaardigheden opdoet om deze rol effectief te vervullen.


De training bestaat uit een interactieve plenaire sessie en kan worden uitgebreid met een on-the-job training voor begeleiding op de werkvloer.
Tijdens een interactieve sessie van 3 uur op een locatie van Perspectief leert de deelnemer:
Na afloop ontvangt de deelnemer hulpmiddelen om direct aan de slag te gaan op de werkvloer.
Wilt u dat uw ergocoach niet alleen kennis opdoet, maar deze ook direct toepast in de praktijk? Dan bieden wij een aanvullende on-the-job training aan.
Een expert van Perspectief komt op locatie en begeleidt de ergocoach bij:
Deze training vergroot het zelfvertrouwen van de ergocoach en versterkt de impact binnen uw organisatie.

Ergonomisch adviseur

Ergonomisch adviseur
Selecteer een datum om je in te schrijven voor de plenaire sessie van de training. Via het aanmeldformulier kun je selecteren of je interesse hebt in de aanvullende on-the-job training.
Neem contact met ons op via 0341-438700 voor meer informatie over de mogelijkheden.